"Turniej o puchar małego piłkarza dla rocznika 2010"⚽

W niedzielę 10.09.2017r. odbył się turniej rocznika 2010 i młodsi, którym organizatorem był UKS Ajaks Częstochowa, przy ulicy Starzyńskiego 10.
Lista drużyn biorących udział w turnieju : Ajaks I, Ajaks II, Ajaks III, Orlik Blachownia, Orzeł Kiedrzyn, Sportowa Częstochowa, Sokół Wręczyca, Naprzód Ostrowy, Znicz Kłobuck, Stradom Częstochowa, Alkas Aleksandria, Lot Konopiska.
Młodzi piłkarze z naszego klubu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, grali ze zmiennym szczęściem, ale wierzymy że z każdym kolejnym turniejem lub meczem będzie jeszcze lepiej !
Trzymamy kciuki za Was !

Wyniki - Nasi młodzi piłkarze rozegrali 5 spotkań:
Orlik Blachownia-Alkas Aleksandria 5-3
Alkas Aleksandria-Stradom Częstochowa 2-2
Raków Częstochowa-Alkas Aleksandria 3-1
Alkas Aleksandria-Lot Konopiska 2-4
Ajaks II-Alkas Aleksandria 1-3

Kadra Żaków :
Leśniczek Igor, Kregulewski Fabian, Skwara Amelia, Kusz Mikołaj, Dworaczyk Bartosz, Anioł Błażej, Spałek Patryk, Błach Oliwier, Ledwoń Sebastian, Kita Bartosz, Kosin Miłosz.
Trener Wojtek Krauze.

W galerii można zobaczyć kilka zdjęć z tego turnieju-zapraszamy !