Alkas wygrywając z Gromem 5-0 wrócił na fotel lidera !

Pierwsza połowa to kilka nie wykorzystanych sytuacji sam na sam i skromne prowadzenie 1-0 po trafieniu Janusza Bryły, który w drugiej połowie dorzuca na 2-0. Trzecia bramka to przepiękny strzał autorstwa Dawida Skwarczyńskiego, natomiast na 4-0 i 5-0 strzela kapitan Łukasz Błach.
Co do drugiej połowy to absolutna dominacja naszego zespołu i mnóstwo nie wykorzystanych sytuacji, raz za razem przez naszych zawodników, wynikw tym meczu mógł być dwucyfrowy...
Najważniejsze że nasz zespól dobrze zareagował po ostatnim wypadku przy pracy.

Kadra: Michał Pisula, Dawid Skwarczyński, Krzysztof Nierobiś, Marek Mastalerz, Bartłomiej Szymanek, Michał Chaładaj, Mateusz Dudek, Łukasz Kotas, Przemysław Dziubiński, Łukasz Błach, Janusz Bryła, Kacper Ciuk, Marceli Mesyasz, Przemysław Polak, Marcin Kita, Dominik Krankowski, Andrzej Sitek, Sławomir Urbańczyk