Trzy cenne punkty zostają w Aleksandrii !!!

W piękne niedzielne popołudnie Alkas Aleksandria wygrał z drużyną ULKS Będusz Myszków 2-1 !
Nie było to łatwe spotkanie, trzymające w napięciu i pełne emocji do samego końca !
Pierwsza połowa to wyrównana walka, słabsza gra Alkasu i sytuacje bramkowe z obu stron, dogodne okazje do zdobycia bramki Nasi zawodnicy niestety marnowali i to się zemściło, przeciwnicy wychodzą na prowadzenie i gonimy wynik. Po kilku próbach wkońcu udaje Nam się doprowadzić do remisu po pięknym strzale z rzutu wolnego Łukasza Błacha !
Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra naszego zespołu,goście ograniczają się do kilku kontrataków, a my raz za razem nie wykorzystujemy swoich szans strzeleckich...
Trenerzy dokonują roszad, zmian i nerwowo jest do 89 minuty meczu...wtedy do rzutu wolnego podchodzi Bartosz Posmyk i świetnym mierzonym strzałem przy słupku wyprowadza Alkas na prowadzenie i wprawia w euforię zawodników, kibiców i całą ławkę rezerwowych, która wbiega z radości na boisko. Po kilku minutach sędzia kończy mecz i tak ważne trzy punkty zostaja w Aleksandrii !
Gratulujemy i dziękujemy naszym zawodnikom za walkę do końca !:)

Kadra: Michał Pisula, Bartek Szymanek, Dawid Skwarczyński, Sebastian Stachurski, Krzysztof Nierobiś, Michał Chaładaj, Mateusz Dudek, Maciek Polak, Przemysław Dziubiński, Łukasz Kotas, Łukasz Błach, Bartosz Posmyk, Kacper Ciuk, Łukasz Ślimak, Janusz Bryła, Adrian Posmyk, Andrzej Sitek, Marcin Kita, Przemek Polak, Sławomir Urbańczyk.