Alkas Aleksandria-Orlik Blachownia 1-3 ! ⚽

W 4 kolejce A klasy nasz zespół przegrał swój mecz na własnym boisku. W pierwszej połowie nasi piłkarze zaprezentowali się słabo na tle przeciwnika i przegrywaliśmy 2-0.
Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra naszej drużyny i gonimy wynik, nie wykorzystując kilku dogodnych okazji.
Bramkę kontaktową strzelamy w 87 minucie, z rzutu wolnego daje Nam nadzieję mierzonym strzałem Marek Mastalerz.
Jednak 3 minuty później to goście strzelają kolejna bramkę i sędzia kończy mecz.
Musimy wyciągnąć wnioski i rozegrać w końcu oby dwie dobre połowy w meczu, a wyniki na pewno będą lepsze.
W najbliższą sobotę nasz zespół udaje się do Czarnego Lasu, by rozegrać 5 kolejkę z tamtejszym Płomieniem.

Kadra Alkasu: Michał Pisula, Kacper Ciuk, Dawid Skwarczyński, Sebastian Stachurski, Bartłomiej Szymanek, Mateusz Dudek, Marek Mastalerz, Bartosz Posmyk, Adrian Posmyk, Janusz Bryła, Łukasz Błach, Przemysław Dziubiński, Michał Chaładaj, Dominik Krankowski, Jonatan Szula, Przemek Polak, Andrzej Sitek, Marcin Kita