Pierwsze trzy punkty naszego zespołu !

Alkas Aleksandria-Maraton Waleńczów 3-1 !

Nasi piłkarze przystępowali do tego spotkania po dwóch porażkach. Nastroje nie były wesołe, ale mobilizacja jaka panowała przed tym meczem mogła napawać optymizmem.
Od początku spotkania było widać, jak zawodnicy Alkasu są w tym meczu "naładowani".
Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszych piłkarzy, pod absolutną kontrolą. Kibice którzy przybyli na stadion mogli cieszyć oczy i na przerwę schodzimy prowadząc 2-0 !
W drugiej połowie nasz zespół nieco się rozluźnił i gra obu drużyn była już wyrównana. W całym spotkaniu nasi piłkarze stworzyli sobie mnóstwo dogodnych sytuacji, ale dobrze dysponowany tego dnia był bramkarz gości.
Już w najbliższą sobotę Alkas na własnym boisku podejmuje zespół Orlika Blachownia, liczymy na kolejne trzy punkty !