Płomień Czarny Las - Alkas Aleksandria 4-0 (0-0) ⚽

16 września 2017 r Alkas Aleksandria rozegrał mecz w Czarnym Lesie. Po ciężkich treningach w tygodniu i wkładzie pracy zawodników w tym meczu, ponosimy kolejna porażkę.
Mimo dobrej gry piłkarzy w pierwszej połowie i możliwych sytuacji do wykorzystania na gola, nie udało nam się strzelić bramki.
Za to drużyna przeciwna była w stanie wyprowadzić sobie lepsze sytuację, niestety z których padły bramki i o to nasz zespół nie zwycięża tego meczu. Nie tracimy optymizmu ponieważ są jeszcze kolejne mecze do rozegrania, w których musimy zagrać lepiej i skuteczniej by zdobyć punkty.

W najbliższą sobotę 23.09.2017 nasz zespół na własnym boisku zmierzy się z drużyną Okszy Łobodno, już teraz zapraszamy kibiców na mecz, by wesprzeć swoją obecnością nasz zespół !

Kadra Alaksu: Przemek Polak, Andrzej Sitek, Marek Mastalerz, Maciek Polak, Bartek Szymanek, Mateusz Dudek, Marceli Mesyasz, Adrian Posmyk, Kamil Mrozik, Janusz Bryła, Łukasz Błach, Marcin Matławski, Dominik Krankowski, Przemysław Dziubiński, Sławomir Urbańczyk.