Znicz poza zasięgiem !⚽

Rywale dominowali w każdym elemencie, mając takich piłkarzy w zespole to nikogo nie dziwi. Martwi trochę rozmiar porażki i zbyt duża ilość popełnionych błędów.
Co można o takim spotkaniu napisać dobrego? chyba tyle, że to dobra lekcja na przyszłość i każdy wyciągnie z niej wnioski. Nasi zawodnicy jak najszybciej muszą o tym meczu zapomnieć i w sobotę dać z siebie wszystko na boisku , by zdobyć pierwsze 3 punkty z Maratonem Waleńczów.
Zapraszam do obejrzenia skrótu wideo z tego meczu.

Kadra Alkasu: Kuba Kluźniak, Dawid Skwarczyński, Marek Mastalerz, Bartłomiej Szymanek, Kacper Ciuk, Marceli Mesyasz, Sebastian Stachurski, Michał Chaładaj, Mateusz Dudek, Bartosz Posmyk, Janusz Bryła, Michał Pisula, Adrian Posmyk, Przemysław Dziubiński, Marcin Kita, Marcin Matławski.

Kontuzje: Kuba Kluźniak i Mateusz Dudek.